Honda Accord mk7 lpg China Navi Android 6 0 1MTDC KLDpx5

WERSJA: MCU MTDC_KLD_V2.58_3 PX5 6.0.1 MXC89L CHCIAŁEM POWIEDZIEĆ PIERWSZY DIN KOLORY PRZEWODÓW PATRZĄC OD STRONY PRZEWODÓW NIE PINÓW CZYLI OD TYŁU WTYCZKI, KOLORY PRZEWODÓW PATRZĄC OD STRONY PRZEWODÓW NIE PINÓW CZYLI OD TYŁU WTYCZKI, JESZCZE CZEKAM NA DOSTAWĘ ROŻDZIELACZA NA 2 USB I ZOBACZĘ JAK TO BĘDZIE SIĘ SPRAWOWAŁO, CZY np BĘDZIE ROZPOZNAWAŁO 2 URZĄDZENIE AKTUALNIE TESTUJĘ CAŁY CZAS WPIĘTE POD OBD2 JEDNO CO ZAUWAŻYŁEM ŻE PO KILKU DNIACH MUSZĘ WYCIĄGNA3ĄSEKDA.

I WŁOŻYĆ Z POWROTEM I PROBLEM Z KOMUNIKACJĄ ZNIKA 🙂 POD OBD2 JEDNO CO ZAUWAŻYŁEM ŻE PO KILKU DNIACH MUSZĘ WYCIĄGNĄĆ ELM-A327 Z GNIAZDA OBD2 NA KILKA SEK. I WŁOŻYĆ Z POWROTEM I PROBLEM Z KOMUNIKACJĄ ZNIKA 🙂 POD OBD2 JEDNO CO ZAUWAŻYŁEM ŻE PO KILKU DNIACH MUSZĘ WYCIĄGNĄĆ ELM-A327 Z GNIAZDA OBD2 NA KILKA SEK. I WŁOŻYĆ Z POWROTEM I PROBLEM Z KOMUNIKACJĄ ZNIKA 🙂 ELM-A327 Z GNIAZDA OBD2 NA KILKA SEK.

I WŁOŻYĆ Z POWROTEM I PROBLEM Z KOMUNIKACJĄ ZNIKA 🙂 POD OBD2 JEDNO CO ZAUWAŻYŁEM ŻE PO KILKU DNIACH MUSZĘ WYCIĄGNĄĆ ELM-A327 Z GNIAZDA OBD2 NA KILKA SEK. I WŁOŻYĆ Z POWROTEM I PROBLEM Z KOMUNIKACJĄ ZNIKA :).

Deja un comentario

Tu dirección de correo electrónico no será publicada. Los campos obligatorios están marcados con *